Rozjeté áčko Mšena, které v přípravě drtí jednoho soupeře za druhým a plánuje postup do vyšší soutěže, pokračuje v kvalitních výkonech. Tentokrát na svém hřišti porazilo SK Židněves, účastníka pražské okresní třídy. A chystá se na Sokol Pěčiče a také možná na Držkov.

Podzimní soutěž I. B třídy východ zakončilo Mšeno pod vedením trenéra Davida Ryšavého s třiatřiceti body na špici tabulky.

„Vyhráli jsme 9:0. První poločas skončil 3:0. Druhý byl náročnější, napadl sníh, byl těžký terén. Museli jsme vytáhnout oranžové balóny. Naši kluci jsou ale zvyklí a pohybovali se na sněhu líp. Byli rychlejší. Tak přidali ještě další góly. Hráče jsem prostřídal. Hujer a Janalík dali po třech gólech, což potvrzuje, že se nám rozstříleli i další hráči.“

Další přátelský zápas naplánoval trenér Ryšavý také proti Viktorii Vestec, která hraje špičku pražské A třídy. „Vyhráli jsme 4:2 a to nás hodně potěšilo, protože v týmu soupeře nastoupili i bývalí ligoví hráči. Bylo to perfektní utkání. Volali nám, že si s námi chtějí zahrát. A pro nás to byl zatím nejlepší soupeř v přípravě. Má ambice postoupit do divize. Přijeli vynikající hráči. Ale vyrovnali jsme se jim. Výsledek odpovídal našemu výkonu. Trénujeme hodně, trochu už byla na našich klukách vidět únava, tak zvolníme. Možná si o víkendu zahrajeme proti Držkovu. Pokud dají mančaft dohromady, potvrdí mi zápas trenér Dvořák. Bylo by super si s nimi ještě zahrát. My makáme dál, zatím nám to střílí. Nejdůležitější ale bude, aby nám to vydrželo do soutěže,“ přeje si kouč Mšena.

Zdroj: https://jablonecky.denik.cz/fotbal-kraj/jak-o-zivot-strileli-husek-a-janalik-mseno-dal-v-priprave-drti-soupere-20230228.html