N. Ves / Košťálov - FK Jiskra Mšeno 2:3 (2:0)

Střelci: 43' Kryštof Křelina, 53' Theodor Brycz, 66' Vojtěch Puta

Cíl byl jasný - napravit neúspěšný start do soutěže.

To se však že začátku nevyvíjelo vůbec dobře. Než jsme si stačili uvědomit, že jsme na hřišti, soupeř nás potrestal gólem na 0:1. Poté se hra začala vyrovnávat a postupem času jsme soupeře dostali pod tlak. Bohužel jsme však nedokázali proměnit naše šance a za to nás soupeř opět potrestal gólem do šatny na 0:2.

V kabině jsme se zdravě nažhavili a do druhého poločasu nastoupil úplně jiný mančaft. Náš tým začal soupeře přehrávat ve všech ohledech a svým nasazením a bojovnou hrou jsme se dostali na koně. Po krásné akci Jirky Kančího, který svou geniální přihrávkou poslal do šance Kryštofa Křelinu, který prokázal chladnou hlavu a snížil na 1:2. Náš tlak sílil, z čehož přišlo vyrovnání na 2:2 z kopačky kapitána Thea Brycze, který poslal míč do brány po standardní situaci z vlastní poloviny hřiště. Velmi aktivně hrající Vojtěch Puta byl za svůj výkon po zásluze odměněn. A to rozhodující brankou v utkání, kdy po dlouhém výkopu gólmana Machance využil svůj důraz a rychlost a poslal náš tým do vedení. Na konci jsme dokázali ustát soupeřův tlak, kdy nás 2x podržel zaskakující gólman Erik Machanec.

Zaslouženě jsme tedy z dlouhého výletu přivezli 3 body!