FK Jiskra Mšeno A - Albrechtice 2:2 (0:1)
Branky Mšena: Lietava, Obršlík

Sestava: D. Braniš - Flek, Obršlík, Krámský, Bradel - Janalík, Šťovíček, Nykrín, Lietava, Holeček - O. Pokorný

Brzké vyloučení ovlivnilo průběh celého zápasu

Od počátku zápasu se jednalo o vyrovnané utkání s lehkou územní převahou domácí Jiskry. Komplikace pro mšenské započala v 8. minutě, kdy po standartním faulu u půlící čáry, přišel trest v podobě žluté karty pro stopera Krámského. O několik minut později již bylo zle, když obraně Mšena unikl hostující rychlík Zeman a na hraně pokutového území se Krámský dostal do problémů, když stáhl právě unikajícího Zemana. Sudí v té chvíli váhal, ale po poradě s pomezním rozhodčím měl jasno a udělil druhou žlutou kartu, následně tedy červenou.
Na střed obrany se stáhl Holeček. Červenou kartou utrpěla psychika domácích a navíc chybělo efektivní zahuštění středu hřiště. Netrvalo dlouho a hosté proměnili svojí šanci, která pramenila z chyby po rozehrávce od branky domácího týmu. První poločas skončil za vedení Albrechtic v poměru 0:1
Do druhého poločasu vstoupila Jiskra lépe. Styl hry se zjednodušil a domácí více využívali svých rychlých ofenzivních hráčů, díky kterým hostující tým nestíhal svižné přechody do útoku domácích. V 55. minutě proměnil svojí šanci Lietava a o několik minut později Obršlík. Zdálo se, že hra spěje k dokonalému comebacku týmu i přes smolné vyloučení z počátku zápasu. Bohužel pro domácí deset minut před koncem přišla šance hostí, kdy finální přihrávku jeden z hráčů propasíroval mezi nohami domácího stopera a albrechtický střelec Vlček se nemýlil, branku vsítil střelou, která se odrazila od tyče. Tímto gólem se pečetil stav na konečných 2:2.