FK Jiskra Mšeno - FK Sedmihorky 3:1 (0:1)

Branky: Hartman, Marysko z PK., Čížek

Sestava: Zachoval - Hrnčíř, Michálko, Košťál (Feri (Šilhavý)), Ráček - Hartman, Maryško, Sedláček, Hušek, Naštický (Čížek) - Štemberk (Dvořák)

Jiskra v druhém domácím utkání získala 3 body, přesto se vítězství nerodilo vůbec lehce. Sedmihorky byly velmi houževnatým soupeřem. Mšeno vstoupilo do utkání bez zraněného Pelty, který odstoupil z rozcvičky. První poločas patřil více Sedmihorkám, jelikož Mšeno nepodalo dobrý výkon. Další ztrátou bylo zranění Košťála. Jediným dobrým okamžikem první půle byla aktivita Štemberka, jenž si vybojoval penaltu, kterou ex-ligový Sedláček neproměnil.

V poločase trenér Procházka protočil sestavou a vyndal nevýrazného Naštického a za něj přišel náš tahoun Tomáš Čížek, jehož limituje zranění. Přesto nastoupil a pomohl nám k 3 bodům! V druhé půli se přesunul Štemberk z hrotu na křídlo, tam spolupráce Hrnčíře se Štemberkem dělala hostům velké problémy. Na 1:1 vyrovnal Hartman, když si navedl balón na vápno a pěknou střelou k tyči skóroval. Branka na 2:1 padla z pokutového kopu, po faulu na nejlepšího hráče domácích Štemberka, který proměnil Maryško. Na 3:1 zvýšil pěkným lobem v nastavení Tomáš Čížek!