FC Nový Bor - FK Jiskra Mšeno 2:0 (1:0)
Sestava: Franc - Hrnčíř, Košťál, Džmura, Munzar - Hartman (Naštický), Hušek, Maryško, Čížek (Šilhavý), Ráček (Šťovíček) - Pelta (Feri)

Jiskra nezačala dobře a brankář Franc vychytal 2 tutovky Boru. Poté se hra vyrovnala, ale následně Mšeno po chybě brankáře France inkasovalo ze standartky. Hra se přelívala ze strany na stranu a domácí dlouhými nákopy za obranu ohrožovali branku hostí. Za to Mšeno se do obrany domácích ne a ne dostat. Další ranou pro Mšeno bylo zranění Čížka. Poločas 1:0. Trener Procházka v poločase provedl změnu, kdy aktivního Munzara přesunul na střed a Džmura na levého obráncem a Huška do stoperu. Tato změna hru Mšena velmi oživila. Přesto hned na začátku druhé půle Mšeno inkasovalo, bohužel z offsidu. Přesto se Mšeno snažilo dále Bor tlačit. Velkou šanci spálil Pelta po přihrávce Šilhavého. Hru nakonci oživil střídající Feri, který i svou šanci spálil. Domácí své vedení zaslouženě udrželi a získali 3 body, ke kterým jim gratulujeme!