FK Jiskra Mšeno - TJ Jiskra Harrachov 7:1 (3:0)

STŘELCI: 11. Čížek Tomáš (pen.), 19. Čížek Tomáš, 33. Hrnčíř Matěj, 60. Maryško Jan (pen.), 70. Vébr Matěj, 83. Šilhavý Václav, 87. Čížek Tomáš - 71. Chlup Robert

SESTAVA: Franc Jan, Ráček Martin, Košťál Pavel, Džmura Jiří, Hrnčíř Matěj, Hušek Luboš (Pour Josef), Maryško Jan (Naštický Petr), Hartman Tomáš, Šťovíček Jáchym (Vébr Matěj), Čížek Tomáš [K], Pelta Adam (Šilhavý Václav)

Mšeno vstoupilo do utkání velmi aktivně, hned v první minutě mohl po presinku Čížka vstřelit branku Šťovíček, avšak svou šanci trestuhodně zahodil. V 11. minutě se po akci Ráček - Šťovíček kopala penalta po faulu na prvního jmenovaného. Čížek ji se štěstím proměnil. V 19. minutě se po pohledné kombinaci Čížka s Peltou, kterou zakončil prvně jmenovaný, zvýšil stav utkání na 2:0. Na 3:0 zvýšil po rohu Hrnčíř. V poločase Mšeno prostřídalo a do utkání šli další hráči. Místo Huška šel do hry Pour a místo mladého Šťovíčka šel do hry velmi aktivní Vébr. Na 4:0 zvýšil z penalty za ruku ve vápně Maryško. Na 5:0 vstřelil branku Vébr střelou zpoza vápna do šibenice. Jedinou branku hostí vstřelil po chybě obrany Chlup. Šestá branka domácích padla po chybě brankáře hostí, kdy aktivní Šilhavý využil jeho chyby a vsítil svou první branku v dresu Mšena. Konečný stav zápasu upravil nestarnoucí Čížek, který po centru Ráčka skokem vstřelil hlavou poslední branku zápasu a završil svůj hattrick.