FC Pěnčín - FK Jiskra Mšeno 1:3 (1:1)

Branky: Vébr, Maryško, Štemberk

Sestava: Franc - Hrnčíř (Hartman), Hušek (Michálko), Košťál, Ráček - Štemberk, Šímůnek, Maryško, Čížek (Pour), Vébr (Šťovíček) - Pelta (Šilhavý)

V úvodu zápasu domácí hráli velmi aktivně z bloku a dobře se přesouvali a hrozili z rychlých brejků, hlavně po levé straně přes exmšenského Mätzelta. Po jedné takové akci právě Mätzelt nacentroval na urostlého Huška a ten vstřelil hlavou branku na 1:0. Mšeno sice bylo na balónu, přesto se do šancí nedostávalo, hlavně kvůli laciným ztrátám v předfinální fázi. Po třiceti minutách jsme přestali kazit a dostali se více do hry, což vyústilo v branku na 1:1, která padla po rohovém kopu, kdy aktivní Košťál na zadní tyči dohrál roh a po odrazu se míč dostal k Vébrovi, který prostřelil bránící hráče. V druhé půli Mšeno provedlo hned několik střídání a do druhé půle nastoupila notně omlazená sestava. Ta hýřila aktivitou a vypracovala si 2 branky. První po průnikové přihrávce Šilhavého na Štemberka, který přihrál pod sebe Maryškovi a ten skóroval na 2:1. Na 3:1 padl gól po akci Šťovíčka se Šilhavým, který sklepl Pourovi, jenž předložil balón na podnose Štemberkovi, který vstřelil poslední branku utkání. Domácí měli největší šanci v druhé půli po standardní situaci, kdy Hlubuček hlavou přestřelil.