JISKRA MŠENO - fotbalový oddíl

Fotbalový klub Jiskra Mšeno se nachází v krásném areálu Břízky u městské přehrady v Jablonci nad Nisou, kde jsou travnaté plochy a hřiště s umělým povrchem III.generace.V hlavní budově se nachází zázemí pro činnost klubu, jako šatny, sauna a klubovna.

Více

Aktuality

 

Mšeno B - Hejnice 4:1 (2:0)

Podali jsme jednoznačně kvalitnější výkon než minulý týden, body si připisujeme naprosto zaslouženě.

B muži | 15.11.2018 | Více

 
Střídající Hušek dvěma góly vystřelil obrat v Českém Brodě

Střídající Hušek dvěma góly vystřelil obrat v Českém Brodě

Jiskra Mšeno zásluhou dvou gólů střídajícího Luboše Huška přivezla tři cenné body ze hřiště Českého Brodu po vítězství 2:1. Čtvrtá výhra v řadě katapultovala Jiskru na čelní pozice divizní skupiny.

A muži | 11.11.2018 | Více

 

Mšeno B - Pěnčín 1:0 (0:0)

V derby s Pěnčínem převládala spíše bojovnost, utkání bylo velmi vyrovnané,  s minimem šancí.

B muži | 04.11.2018 | Více

 

Napsali o nás na serveru nasejablonecko.cz

Béčko Mšena poprvé prohrálo, ale vedení drží

Vedoucí tým z jabloneckých Břízek v letošní I.A třídě poprvé prohrál a právě s druhou Stráží, která snížila náskok na tři body. Týmům v závěru tabulky se stále nedaří, celá trojice svorně své zápasy prohrála.

Více »

Mšeno vyhrálo 3:1 derby s Velkými Hamry

V sobotním dopoledni bylo vybojováno historické derby v divizi mezi Jiskrou Mšeno a Velkými Hamry, které se uskutečnilo v jabloneckých Břízkách. Šance před zápasem byly vyrovnané, i když hosté na to byli bodově lépe a navíc jsou, i po zápase, na samotné špici soutěže.

Více »

Fotbalovou I.A třídu stále vede béčko Mšena

V derby I.A třídy měli více štěstí domácí hráči Jiskry Mšeno B. Jediný gól jim zajistil tři body, soupeři z Pěnčína už se nepodařilo vyrovnat. V dalším derby Lomnice deklasovala tápající Semil i čtyřmi góly Drahoňovského. Podivný zápas sehrály Jenišovice, které neudržely vedení 4:0!

Více »

Čížka, Štajnera a spol. čeká v sobotu derby s Hamry!

Velké regionální derby se uskuteční tuto sobotu dopoledne v jabloneckých Břízkách. V rámci 13. kola divize Fortuna C přivítá čtvrtá Jiskra Mšeno vedoucí tým Velkých Hamrů!

Více »

Vysoké výhry Hamrů a Mšena v divizi C

Hodné krutý výsledek 0:4 svítil v neděli odpoledne na tabuli na turnovském stadionu. Hosté stačili od 22. do 42. minuty nastřílet všechny čtyři góly. Ještě horší výsledek si odvezl ze severu Čech poslední tým tabulky z Kratonoh. Potvrdila se tak postavení poražených týmů z konce tabulky.

Více »

 

Další domácí zápas

FK Jiskra Mšeno

vs.

FK Náchod

so 17.11.2018 10:15 hod.

tráva Břízky

Poslední videa