replicas relojes relojes de replicas replicas de reloj replicas reloj

JISKRA MŠENO - fotbalový oddíl

orologi replica http://www.orologirepliche.it replica orologi replica watches

Fotbalový klub Jiskra Mšeno se nachází v krásném areálu Břízky u městské přehrady v Jablonci nad Nisou, kde jsou travnaté plochy a hřiště s umělým povrchem III.generace.V hlavní budově se nachází zázemí pro činnost klubu, jako šatny, sauna a klubovna. детское постельное белье

Více

Aktuality

 
S Brandýsem výhra až po penaltovém rozstřelu

S Brandýsem výhra až po penaltovém rozstřelu

V dalším domácím utkání si Jiskra Mšeno připisuje do tabulky dva body po utkání s Brandýsem nad Labem. V normální hrací době skončilo utkání 2:2, lépe pak zahráli penalty jablonečtí.

A muži | 19.05.2018 | Více

 
Z Trutnova bod po remíze 2:2

Z Trutnova bod po remíze 2:2

V druhém zápase na hřišti soupeře přivezli hráči Jiskry Mšeno bod za remíz 2:2 z hřiště dvanáctého Trutnova. Jablonečtí dvakrát v zápase vedli, ale domácím se pokaždé povedlo skore dorovnat.

A muži | 13.05.2018 | Více

 
Rychle inkasované branky v Kolíně rozhodly o další porážce

Rychle inkasované branky v Kolíně rozhodly o další porážce

Jiskra Mšeno neuspěla na pažitu Kolína, který po nedělním vítězství nad naším týmem 3:0 už sedm zápasů v řadě nebyl poražen. O porážce jabloneckých barev rozhodl samotný úvod, kdy červení dvakrát v rychlém sledu inkasovali.

A muži | 08.05.2018 | Více

 

Napsali o nás na serveru nasejablonecko.cz

Mšeno získalo bod navíc za úspěšné penalty

V dalším domácím utkání si Jiskra Mšeno připisuje do tabulky dva body po utkání s Brandýsem nad Labem. V normální hrací době skončilo utkání 2:2, lépe pak zahráli penalty Jablonečtí, kteří jich proměnili všech pět.

Více »

Desná nedokázala zvítězit ani v Hejnicích

Ve fotbalové I.A třídě se stále nedaří TJ Desná, která prohrála i v Hejnicích, které jsou ve spodní části tabulky. Naopak rezerva divizního Mšena pokračovala ve kvalitních výkonech a už je na třetím místě se ztrátou 4 bodů na vedoucí Rynoltice. Pěnčín po neúspěšném týdnu si napravil sebevědomí vysokou výhrou nad posledním Cvikovem, béčko Hamrů k záchraně bude muset přidat.

Více »

Mšeno přivezlo bod, ale mohly být i tři

Po dvou porážkách 0:3, doma s Turnovem a v Kolíně, chtěli Mšenští svoje skóre vylepšit. Šanci měli, když po poločase vedli 2:1, ale domácí vyrovnali a pak v penaltovém rozstřelu si zajistili dva body.

Více »

Jednoznačná porážka Mšena v Kolíně

Postavení na třetím místě, jarní domácí neporazitelnost i podzimní výhra 5:3 v Jablonci, to vše pasovalo Kolínské do role favorita, což se také potvrdilo.

Více »

Nečekaně vysoká prohra Mšena s Turnovem

Turnov byl a je stále na třináctém místě tabulky a bodový rozdíl byl před zápasem 12 bodů, což dávalo v tabulce osm míst rozdílu. Domácí Jiskra byla jasným favoritem, ale po mizerném výkonu si hosté zaslouženě odvezli tři body.

Více »

Partneři klubu

Liberecký kraj

MŠMT

Město Jablonec nad Nisou

Autoškola Čičmanec

Naše Jablonecko

Hotel Břízky

Pneu Hnídek

Fortuna

Adidas

Deník

 

Další domácí zápas

FK Jiskra Mšeno

vs.

 FK Pardubice B

sobota 2.6. od 10:15 hodin

tráva Břízky

Poslední videa