Jiskra zve na závěrečný zápas, ZDARMA vstup i pivo!

Jiskra zve na závěrečný zápas, ZDARMA vstup i pivo!

Jiskra Mšeno se v sobotu rozloučí s domácími příznivci v posledním domácím duelu proti Českému Brodu. V Břízkách jsou na programu oslavy a slavnostní předávání poháru vítězi Fortuna Divize „C“, přijď i ty!  

Fotbalisté Jiskry Mšeno se v sobotu v Břízkách rozloučí s úspěšnou divizní sezonou. V tabulce divizní skupiny C už je nikdo předskočit nemůže, a tak jsou na řadě oslavy prvenství. Ty započali bezprostředně po skončení derby ve Velkých Hamrech, kde Vodičkovi borci excelovali a připsali si jednoznačnou výhru 5:0.

Přestože jsou fotbalisté od mšenské přehrady už definitivními vítězi své divize, vypustit rozhodně nehodlají ani poslední soutěžní divizní utkání. V domácí derniéře proti Českému Brodu prahnout po třech bodech. „V sobotu vyběhneme doma v Břízkách v dresech vítězů divize a také poslední zápas budeme chtít odehrát důstojně a znovu ukázat, že náš fotbal má kvalitu,“ říká kouč Jiskry Jaroslav Vodička

Další várka oslav a oficialit je na programu už tuto sobotu při posledním domácím utkání sezony v jabloneckých Břízkách. Po skončení zápasu s Českým Brodem bude týmu Mšena slavnostně předán pohár pro vítěze divize. Organizátoři zvou všechny jablonecké příznivce a jako odměnu si i pro ně přichystali vstup i pivo ZDARMA (až do vyprodání zásob)!

Přijď do Břízek na zápas s Českým Brodem i ty! Výkop utkání je v sobotu 8. června od 10:15 hodin!

 

Klub | 04.06.2019

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Další domácí zápas

FK Jiskra Mšeno vs. -

Poslední videa