Mšeno B - Jenišovice 4:0 (2:0)

Do derby nastoupili hosté velmi aktivně a důrazně.

Do vedení jsme ale šli my ve 24. minutě, kdy se po dlouhém pasu prosadil Štěpánek střelou, která se od břevna. Do poločasu jsme měli ještě dvě brankové příležitosti, obě jsme neproměnili a tak poločasové skóre stanovil opět Štěpánek brankou do šatny. V úvodu druhého poločasu jsme mohli vedení navýšit, ale Rozkovcovu střelu vychytal hostující brankář. Rozhodnutí padlo v rozmezí 65.a 70. minuty, kdy nejprve výborně hrající Štěpánek vstřelil svoji 3. branku v utkání a následně založil akci,  na jejímž konci se prosadil Krejčík na 4:0. Potěšující pro mě je nejen výsledek, ale i výborný výkon všech kluků.

Polák – Novotný, Škvor, Samko, Demín – Šich (46. Pařík), Rozkovec (75.Kuchynka), Pešat, Brož (87. Horna), Štěpánek – Krejčík (83. Bradel)