B Muži - SK Semily

V dalším domácím utkání jsme porazili Semily 4:1, když řadu dalších brankových příležitostí jsme nedokázali proměnit.

Celý první poločas byl zcela v naši režii, již v úvodní čtvrthodince jsme měli možnost několikrát skórovat, ale do vedení nás po skvělém vyvezení míče Huškem dostal až Brož v 19.minutě. Do poločasu náš náskok navýšil Krejčík, když zužitkoval příhru Hartmana. I v úvodu druhé půle jsme měli další tutovku, ale branku jsme naopak dostali my v 56. minutě. Hned o minutu později však Krejčík zvýšil na 3:1, řadu dalších šancí nám vychytal semilský brankář. V jedné tutovce Semil nepřipustil změnu skóre ani domácí brankář Polák a tak výsledkovou podobu udělal v 81. minutě nekompromisně Jiroušek.

Polák - Hýř (70 Demín), Škvor (53 Pešat), Hušek, Krámský - Hartman (78 Pařík), Novotný (64 Mätzelt), Samko, Brož (83 Bradel), Jiroušek - Krejčík