replicas relojes relojes de replicas replicas de reloj replicas reloj

Mšenské B podalo výborný výkon

B-tým Jiskry Mšeno po velmi dobrém výkonu přestřílel Rynoltice 6:2.

Již ve 4.minutě skvěle proměnil Brožovu kolmici Pešat. V 17.minutě se po pasu Škvora a zpětné přihrávce Jirouška prosadil Novotný. O 3 minuty později Brož trefil tyč, další šance mšenských zůstaly nevyužity. Do kabin se šlo za stavu 3:0, těsně před koncem se prosadil po výborné práci Jirouška a Hýře Pařík. V úvodu druhé půle trefili tyč hosté, ale zřejmě rozhodující okamžik zápasu byl v 70.minutě kdy po Pešatově přihrávce podruhé skóroval Pařík. O 2 minuty se prosadil Brož a  stav byl již 5:0. Hosté korigovali skóre v 75.minutě na 5:1 avšak komplikace v zápase nepřipustil Brož po krásné akci Jirouška a Regenermela na 6:1. Poslední slovo v utkání měli hosté kosmetickou úpravou výsledku na 6:2.

Mšeno B - Rynoltice 6:2 (3:0)

Branky: 2x Pařík, 2x Brož, Pešat, Novotný

Potůček – Regenermel, Škvor, Krámský, Flek – Hýř, Pešat, Brož, Novotný -  Jiroušek, Pařík – střídali Dresler, Svoboda O., Pech