replicas relojes relojes de replicas replicas de reloj replicas reloj

Mšeno B - Ruprechtice

Mšeno B - Ruprechtice 4:2 (2:1)

Mšenští nezačali domácí utkání nejlépe, již ve 2.minutě se z protiútoku prosadili hosté. O pár minut později však mohl skóre změnit Švorc, ale po přihrávkách Jirouška branku nevstřelil. Srovnáno bylo ve 20.minutě, kdy Jiroušek vybojoval v poli míč, předložil ho Brožovi a ten se nemýlil. O deset minut později šli domácí do vedení, kdy se po rohovém kopu ve vápně nejlépe orientoval Škvor a domácí šli do šaten s jednobrankovým náskokem. V úvodu druhé půle všem utekl Pařík, jeho zakončení však hostující brankář vychytal. O minutu později však Pařík zvýšil na 3:1, dostal nabídku od Brože na zlatém podnose před prázdnou branku. Skvělou  patnáctiminutovku druhého poločasu zakončil dělovkou Brož na 4:1. Hosté však i v tuto dobu podávali kvalitní výkon, který byl korunovaný proměněnou penaltou na 4:2, tento výsledek si pak mšenští již pohlídali.

Branky: 2x Brož, Škvor, Pařík

Braniš – Regenermel, Škvor, Krámský, Hýř (77.Mrklas) – Samko – Bradel (46,Pařík), Brož, Pešat, Jiroušek (68.Dresler) - Švorc