Mšeno v sobotu přivítá B-tým Pardubic

Mšeno v sobotu přivítá B-tým Pardubic

Jiskra Mšeno se tuto sobotu podruhé v sezoně představí domácím divákům. Na stadionu v Břízkách tentokrát poměří síly s B-týmem druholigových Pardubic.

Jiskra Mšeno je po čtyřech kolech s deseti body aktuálně prvním týmem Fortuna Divize C, od druhé Čáslavi, která má stejný počet získaných bodů, jí dělí jen lepší skore.

Náš sobotní soupeř z města perníku posbíral prozatím šest bodů, doma byl stoprocentní, venku zatím utržil dvě porážky, v nedalekých Velkých Hamrech 1:4 a následně 0:1 v Náchodě. Protože ale o tomto víkendu probíhá reprezentační pauza, která se týká i druholigových klubů, je nanejvýš pravděpodobné, že náš protivník z Pardubic dorazí k jablonecké přehradě posilněn. „Je pravda, že právě z tohoto důvodu mohou přijet posilněni o hráče z áčka,“ říká kouč Jiskry Jaroslav Vodička, který musel v tomto týdnu vstřebávat nevydařené utkání v Trutnově. „Nebylo potřeba se dívat na záznam z tohoto zápasu, protože to bilo do očí. Kluci vědí, v čem byla chyba. Pro výsledek měli minule udělat daleko víc,“ vrací se ještě k minulému utkání jablonecký kouč.

Jeho svěřence čeká v tradičním sobotním dopoledni na přírodní trávě v Břízkách od 10:30 hodin souboj s Pardubicemi B.   

A muži | 06.09.2018

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Další domácí zápas

FK Jiskra Mšeno

vs.

FK Turnov
 
sobota 25.5. 2019
10:15 hodin Břízky
 

Poslední videa