Jiskra v domácí premiéře přivítá Vysoké Mýto

Jiskra v domácí premiéře přivítá Vysoké Mýto

Po dvou měsících se zpět do Břízek vrací divizí soutěž a s ní i první domácí zápas nové sezony Fotruna Divize C, v kterém obměněná Jiskra Mšeno hostí nebezpečný tým Vysokého Mýta!

V jabloneckém týmu došlo v letní pauze k přestavbě kádru. Týmu se chopil staronový kouč Jaroslav Vodička a právě on brzy v kabině vítal i první posily. Mezi těmi nejvýraznějšími vyčnívá samozřejmě nejzkušenější jméno exligisty Jiřího Štajnera, ale opomenout nelze ani další nová jména Nikolase Daníčka, Martina Zoula či Davida Skuhravého. 

Posilněný tým už má za sebou dvě úvodní kola, která zvládl na výbornou. Mšeno bodovalo dvakrát naplno a soupeřům na jeho hřištích nasázelo už deset branek. Po vysoké výhře 6:1 v Kratonohách Vodičkův soubor přivezl další výhru 4:1 i z Kolína. Teď se poprvé hráči Jiskry představí na domácím pažitu, kdy v sobotním dopoledni přivítají v Břízkách soupeře z Vysokého Mýta. Tým z pardubického kraje patří mezi horké favority divizní skupiny C, loni totiž skončil druhý hned za postupujícími Živanicemi. Trenér Mšena Jaroslav Vodička půjde i do sobotního zápasu s jasným cílem - vítězství svých barev. „Na úvod soutěže jsme měli a máme těžké rozlosování. Ale to si nevyberete. Dvakrát jsme venku naplno bodovali a tato vítězství musíme teď potvrdit také doma. Pak by to bylo v pořádku,“ plánuje trenér Mšena Jaroslav Vodička a dodává, že mužstvo před sobotním zápasem provází zdravotní problémy hráčů. „Obávám se, že úplně kompletní určitě do zápasu s Vysokým Mýtem nebudeme,“ prozrazuje před sobotním zápasem kouč Jiskry.

 

Utkání začíná v sobotu 25. srpna od 10:15 hod. v Břízkách

Rozhodčí: Nedvěd Vít - Šimeček Libor, Kolátor Petr

Delegát: Hnilička Jaroslav

 

Plán podzimních domácích zápasů Jiskry Mšeno:

   

A muži | 22.08.2018

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Další domácí zápas

FK Jiskra Mšeno

vs.

FK Turnov
 
sobota 25.5. 2019
10:15 hodin Břízky
 

Poslední videa