Jiskra se prokousává přípravou, porazila Přepeře

Naši fotbalisté dál postupují zimní přípravou, která se pomalu blíží do svého finiše.

Po souboji s druholigovým Varnsdorfem podlehli naši hráči v dalším testu Novému Boru. Ve vyrovnaném duelu jsme hned třikrát rozezvonili brankovou konstrukci, ale skórovat se nám nepovedlo, i proto jsme s divizním soupeřem nakonec prohráli 0:1.

Další přípravný duel skončil remízou, tentokrát s Turnovem, který hraje stejnou soutěž v naší divizní skupině. Po dobré první půli jsme vedli o dvě branky zásluhou Štemberka, jenže Turnov v druhém dějství dokázal hned třemi góly otočit utkání ve svůj prospěch! Jiskře se nakonec povedlo srovnat v samém závěru, kdy pohotovým lobem vyrovnal na konečných 3:3 Rozkovec.

Vítězně skončil pro náš tým až duel s účastníkem krajského přeboru FK Přepeře. Jablonečtí šli do vedení po brankách Rozkovce a Hartmana, hosté dokázali snížit z pokutového kopu. V druhém poločase se projevily kvality našeho kádru, třetí branku Jiskry přidal Koblížek a čtvrtou Nulíček. Hosté stačili korigovat na závěrečných 4:2 lobem Vokáčka.

Příprava se pomalu blíží ke svému vyvrcholení. Tuto sobotu 24. února hrajeme v Břízkách od 10:15 hodin se Skalicí, o týden později už přijde na řadu generálka s Velkými Hamry a v sobotu 10. března odstartuje jarní část Fortuna Divize pro náš tým na hřišti Čechie Vykáň.