Dva body ze hřiště Brandýsa nad Labem

Dva body ze hřiště Brandýsa nad Labem

Jablonečtí fotbalisté přivezli dva body ze hřiště Brandýsa nad Labem. Po bezbrankovém průběhu se našim hráčům povedlo uspět v penaltovém rozstřelu.

 

Naši fotbalisté se v Brandýse počínali herně dobře, ale vázlo zakončení. Herní převaha nakonec skončila jen třemi nastřelenými břevny soupeřovy brány. V druhém dějství už domácí hru srovnali, v normální hrací době tak skončilo utkání bez branek, 225 diváků tedy čekalo na koření fotbalu marně.

Oba týmy si tak rozdělily po devadesáti minutách po bodu a o další se hrálo při rozstřelu v pokutových kopech.
Jablonečtí si penalty poprvé vyzkoušeli v minulém kole v domácím utkání s Trutnovem. Tentokrát ale začali výborně, Brankář Masařík čelil hned v první sérii střele svého konkurenta brankáře Janáčka a perfektním skokem k tyči mu dokázal penaltu chytit.
Náš gólman dokázal v druhé sérii lapit penaltu i domácímu Strossovi. Jablonečtí byli při střelbách úspěšnější, Houser, Krejčík, Váňa i Just proměnili, zaváhal jen Pelta, který překopl domácí branku. Proto si jablonečtí vezou ze středních Čech za vítězství po penaltovém rozstřelu v poměru 4:3. 

Trenér Jablonce Josef Just nebyl spokojen s produktivitou svých svěřenců. "Byli jsme dnes lepší, bohužel naše finální fáze není dostatečně kvalitní a nestřílíme branky. Z dominance v první půli jsme toho měli vytěžit mnohem více. Kluky bych chtěl ale zároveň pochválit jak hráli, makali a bojovali," zhodnotil výkon na hřišti Brandýsa jablonecký kouč.

Brandýs nad Labem – FK Jiskra Mšeno 0:0 na penalty 3:4

Sestava: Masařík -  Váňa, Rozkovec (84. Krejčík), Koblížek, Čížek, Pelta, Just, Helm, Žemba, Štemberk, Houser

A muži | 23.10.2017

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Další domácí zápas

FK Jiskra Mšeno

vs.

FK Jablonec
 
středa 16.1.2018
17:30 hod.(UMT Břízky) 
 

Poslední videa