Aktuality - A muži

Mšeno chce navázat na výhru venku a porazit Dvůr Králové

Soubojem dvou týmů ze středu divizní tabulky bude v sobotu pokračovat divizní skupina C domácím zápasem Jiskry Mšeno s Dvorem Králové.

A muži | 03.10.2018 | Více

Výhra Jiskry na hřišti vedoucí Čáslavi!

Jiskra Mšeno po třech porážkách dokázala naplno bodovat na hřišti lídra divizní skupiny C. Z Čáslavi přivezla velmi cenné vítězství 2:1 po gólech Štajnera a Skuhravého.

A muži | 01.10.2018 | Více

Benátky si ze Mšena odvážejí všechny body

Mšenští fotbalisté ztratili další domácí body. V sobotu si z Břízek odvezli výhru 3:2 Benátky nad Jizerou a jablonečtí fotbalisté už koušou třetí porážku v řadě.

A muži | 22.09.2018 | Více

Jiskra vyšla bodově naprázdno i v Přepeřích

Mšeno prohrálo v 6. kole divize C v nedalekých Přepeřích 2:3. Přitom kousek od Turnova brzy vedlo, pak ale především po standardních situacích třikrát inkasovalo, což na body opět nestačilo.

A muži | 16.09.2018 | Více

Rezerva Pardubic připravila Mšenu první porážku

V 5. kole nové divizní sezony poznali hráči Jiskry Mšeno hořkost porážky. V domácím zápase s Pardubicemi vsítil jedinou branku zápasu už v 10. minutě hostující Huf, naopak naši hráči vyšli poprvé gólově i bodově naprázdno.

A muži | 08.09.2018 | Více

Mšeno v sobotu přivítá B-tým Pardubic

Jiskra Mšeno se tuto sobotu podruhé v sezoně představí domácím divákům. Na stadionu v Břízkách tentokrát poměří síly s B-týmem druholigových Pardubic.

A muži | 06.09.2018 | Více

Z Trutnova bod po remíze 2:2

Jen bod za remízu 2:2 brali fotbalisté Jiskry Mšeno v sobotním zápase 4. kola Fortuna Divize C v Trutnově.

A muži | 02.09.2018 | Více

Střídající Hušek dokonal před koncem obrat proti Mýtu

Jiskra Mšeno zvládla nelehký zápas s ambiciózním Vysokým Mýtem. Soupeř v Břízkách brzy vedl, jablonečtí srovnali tečovanou střelou a v samém závěru strhl vedení na stranu domácích střídající Hušek.

A muži | 25.08.2018 | Více

Jiskra v domácí premiéře přivítá Vysoké Mýto

Po dvou měsících se zpět do Břízek vrací divizí soutěž a s ní i první domácí zápas nové sezony Fotruna Divize C, v kterém obměněná Jiskra Mšeno hostí nebezpečný tým Vysokého Mýta!

A muži | 22.08.2018 | Více

Výhra 4:1 z Kolína a spokojenost s druhou půlí

Jiskra zůstává i po druhém kole divize stoprocentní. Vodičkovi hoši především díky zlepšené hře v druhé půli vyhráli v Kolíně 4:1.