Aktuality - A muži

Střídající Hušek dvěma góly vystřelil obrat v Českém Brodě

Jiskra Mšeno zásluhou dvou gólů střídajícího Luboše Huška přivezla tři cenné body ze hřiště Českého Brodu po vítězství 2:1. Čtvrtá výhra v řadě katapultovala Jiskru na čelní pozice divizní skupiny.

A muži | 11.11.2018 | Více

Mšeno ovládlo derby s Velkými Hamry, zvítězilo 3:1

Krajské divizní derby mezi jabloneckým Mšenem a Velkými Hamry ovládli hráči naší Jiskry Mšeno po výhře 3:1. Z jabloneckého týmu pálili přesně Čížek, Daníček a Munzar. Šance soupeře likvidoval výborný brankář Masařík.

A muži | 03.11.2018 | Více

Mšeno čeká v sobotu velké derby s Velkými Hamry!

Velké regionální derby se uskuteční tuto sobotu dopoledne v jabloneckých Břízkách. V rámci 13. kola divize Fortuna C přivítá čtvrtá Jiskra Mšeno vedoucí tým Velkých Hamrů!

A muži | 31.10.2018 | Více

Výhra v Turnově, čtyři góly za poločas

Vysoká výhra 4:0 z nedalekého Turnova vynesla svěřence trenéra Jaroslava Vodičky už na čtvrté místo divizní skupiny C. Hráči Jiskry nastříleli všechny branky už za poločas.

A muži | 29.10.2018 | Více

Mšeno gólově procitlo a sedmi góly smetlo Slatiňany

Na vysoké vítězství 7:1 dosáhli v 11. divizním kole fotbalisté Jiskry Mšeno. Na domácí půdě si s chutí zastříleli do sítě Slatiňan, rychlým hattrickem se blýskl matador Tomáš Čížek.

A muži | 20.10.2018 | Více

Mšeno prohrálo v Horkách nad Jizerou 0:1

V 10. kole Fortuna Divize C vyšla Jiskra Mšeno bodově naprázdno ve středočeských Horkách nad Jizerou. O jedinou branku zápasu a tři body pro domácí se postaral ve 42. minutě domácí Mynář.

A muži | 14.10.2018 | Více

Rekonvalescent Rozkovec rozhodl zápas s Dvorem Králové

Z těsného jednobrankového vedení se v 9. kole divize radují fotbalisté Jiskry. O třech bodech pro domácí rozhodl navrátilec do sestavy Mšena Ondřej Rozkovec.

A muži | 06.10.2018 | Více

Mšeno chce navázat na výhru venku a porazit Dvůr Králové

Soubojem dvou týmů ze středu divizní tabulky bude v sobotu pokračovat divizní skupina C domácím zápasem Jiskry Mšeno s Dvorem Králové.

A muži | 03.10.2018 | Více

Výhra Jiskry na hřišti vedoucí Čáslavi!

Jiskra Mšeno po třech porážkách dokázala naplno bodovat na hřišti lídra divizní skupiny C. Z Čáslavi přivezla velmi cenné vítězství 2:1 po gólech Štajnera a Skuhravého.

A muži | 01.10.2018 | Více

Benátky si ze Mšena odvážejí všechny body

Mšenští fotbalisté ztratili další domácí body. V sobotu si z Břízek odvezli výhru 3:2 Benátky nad Jizerou a jablonečtí fotbalisté už koušou třetí porážku v řadě.