Mšeno B - Rynoltice 5:1 (4:0)

Po zaváhání na Rapidu minulý týden nás čekal boj o první místo.

V utkání jsme šli do vedení v 11. minutě, kdy nádherně  vymetl Pešat levačkou šibenici. Ve 20. minutě navýšil vedení křížnou střelou Švorc a o minutu později nechal úřadovat svojí střelku Brož, který navýšil skóre na 3:0. Skvělou půlhodinu završil nikým nekrytý Pešat po rohu na 4:0. Zdánlivá pohoda v utkání se nám trochu zkomplikovala ve 37. minutě, kdy po dvou faulech za sebou byl vyloučen Samko. Hned v úvodu druhé půle navýšil vedení po brejku Pařík, další dvě stoprocentní šance jsme nevyužili a tak domácí korigovali v 65. minutě. Následně jsme hru rozkouskovali sérií střídání a hosty již k ničemu nepustili. Parta okolo kapitána Dawora a nestora Brože fungovala dnes skvěle.

Střelci: 12. Pešat Lukáš, 20. Švorc Lukáš, 21. Brož Lukáš, 31. Krámský Vojtěch, 47. Pařík David

Polák – Krámský (90. Pech), Škvor, Samko, Demín – Šich (83. Kuchynka), Hýř (78. Novotný), Pešat, Brož, Švorc (76. Bradel) – Pařík (86. Horna)