Mšeno B - Hejnice 4:1 (2:0)

Podali jsme jednoznačně kvalitnější výkon než minulý týden, body si připisujeme naprosto zaslouženě.

Ve 14. minutě Brož dělovkou trefil tyč, ve 26.minutě přesně odcentroval Regenermel a nikým nekrytý Daníček dal s přehledem hlavou úvodní branku utkání. Ve 32. minutě střela Hýře skončila také na tyči, o 2 minuty později se však skóre již měnilo kdy výbornou práci Daníčka a centr Paříka nezvykle hlavou zužitkoval Brož. I úvod druhého dějství byl ve stejném duchu a tak se podruhé v 54. minutě po centru Daníčka prosadil Brož. O deset minut později snížili hosté z penalty na 3:1, ale žádné drama následně nepřipustil Pařík, který zvýšil na 4:1. Tento výsledek nezměnil ani druhý pokutový kop pro hosty, ten Masařík bravurně kryl.

Masařík – Regenermel, Škvor, Samko, Krámský (86. Kuchynka) – Hýř (77. Bradel), Daníček, Pašat (89. Rezler), Brož, Novotný (56. Šich), Pařík (82.Polák)