replicas relojes relojes de replicas replicas de reloj replicas reloj

Cvikov - Mšeno B 1:6 (0:2)

Cvikov - Mšeno B  1:6 (0:2)      Utkání jsme měli až překvapivě pod kontrolou.

Mšenští sehráli utkání na půdě soupeře, který venku 2x výrazně prohrál a naopak doma jednou výrazně zvítězil a byl tak hodně nečitelný. Jaký bude průběh utkání určil již ve 3.minutě Samko skvěle proměněným trestným kopem. V dalším dějství prvního poločasu měl na hlavě branku Pařík, po něm i sám před brankářem Jiroušek střílel nad a tak ve 35.minutě skvělou práci předvedl Brož svým sprintem a fotbalovým uměním, kdy po zasekávačce ve vápně nekompromisně zavěsil. Úvod druhého poločasu byl jednoznačně v režii mšenských fotbalistů, v rozmezí 11 minut nastříleli 4 branky a o utkání bylo rozhodnuto. Nejprve ve 47. minutě zúročil výbornou práci Paříka v poli Brož, o 3 minuty později uplatnil při rohu Brože svůj skvělý timing hlavou Jiroušek, který navíc v 55. minutě vysunul Pešata a ten se nemýlil. V tuto chvíli to bylo 0:5, což nestačilo mladíkovi Paříkovi, který se výborně orientoval ve vápně soupeře a s přehledem zavěsil. Konečnou podobu výsledku utkání dali domácí v 69. minutě, kdy už mšenští hráči už nebyli plně koncentrovaní na hru.

Trenér Mařas: " Utkání jsme měli až překvapivě pod kontrolou, úvod druhého poločasu je snem každého trenéra, pak už si zápas na lavičce jen v uvozovkách užíváte. Nemohu ale nevidět, že posledních 30 minut jsme měli sehrát jinak. Nicméně vyhrajete výrazně venku, není co dodat."

Braniš- Regenermel, Škvor, Krámský, Flek - Samko - Brádel (70 Šourek), Brož (83 Horna), Pešat, Jiroušek - Pařík