Výhra nad Turnovem a odložený divizní start

Výhra nad Turnovem a odložený divizní start

Fotbalisté Jiskry Mšeno v závěrečném přípravném utkání porazili divizní Turnov 4:1. Na ostrý divizní start si Vodičkovi svěřenci budou muset počkat až do půlky března.

Závěrečný přípravný zápas s Turnovem se nesl v režii hráčů Jiskry Mšeno. Tlak našeho týmu vedl už k dvoubrankovému poločasovému vedení. V druhém dějství dokázali hosté výsledek korigovat, ale svěřenci trenéra Jaroslava Vodičky přidali soupeři další dvě branky a dovedli utkání do přesvědčivého vítězství 4:1.

Divizní soutěž startuje už následující víkend 9. března, ale to neplatí pro náš celek. Ten měl k prvnímu zápasu zajíždět na hřiště Kratonoh, ty ale kvůli problémům do jarní části vůbec nenastoupí. „Odešlo nám osm hráčů. Z toho pět dostalo lepší nabídky a tři nechtěli hrát na tak vysoké úrovni. Takové množství hráčů, nemáme kde sehnat. Od léta budeme hrát krajský přebor,“ vysvětluje situaci klubový šéf Sršňů Štěpánek. Jeho tým tak čeká kvůli odstoupení ze soutěže tučná pokuta. Divize C odehraje na jaře soutěž jen s patnácti účastníky, dosavadní výsledky klubu z obce nedaleko Hradce Králové se ruší.

Jiskra Mšeno musí tudíž úvodní jarní kolo oželet, a místo mistrovského utkání odehraje přátelský zápas s Jičínem. Ostrý start čeká na hráče Jiskry až v sobotu 16. března od 14 hodin na umělé trávě v Břízkách, kde přivítáme fotbalisty Kolína.

FK Jiskra Mšeno - FK Turnov 4:1 (2:0)

Branky: 2x Rozkovec, Hrnčíř, Štajner (z pen.)

Sestava: Zoul (Masařík) - Štěpánek (Hrnčíř), Koblížek, Váňa, Skuhravý - Štemberk (Hartman), Rozkovec, Houser (Munzar), Daníček (Štajner), Pelta (Krejčík) - Čížek

A muži | 05.03.2019

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Další domácí zápas

FK Jiskra Mšeno

vs.

FK Turnov
 
sobota 25.5. 2019
10:15 hodin Břízky
 

Poslední videa