Mšenské áčko opět bodovalo

TJ Doksy - FK Jiskra Mšeno "A" 0:2 (0:2)

Hráli jsme velmi dobrý první poločas, kdy nádherně zakončil na 0:1 Lukáš Brož. Pak se nám povedlo přes
 levého beka, naservírovat to Štenberkem Čížkovi - 0:2. Domácí pak zahráli pár nebezpečných brejků.
 Druhý poločas už asi tak fotbalový nebyl, ale má to svoji logiku. Musí tam být trochu taktiky.
 Domácí nás zatlačili do defenzivy, pohlídali jsme si to a do gólové šance jsme domácí nepustili.
 Soupeř byl velmi kvalitní , fotbalový... patří k těm lepším v krajském přeboru.
 Závěr zápasu byl dost vyhecovaný, ale to k fotbalu patří.

Střelci: 12. Brož Lukáš, 26. Čížek Tomáš

Sestava: Franc Jan, Just Josef (90+3Ježek Daniel), Hrnčíř Matěj, Brož Lukáš, Čížek Tomáš (K), Džmura Jiří,     Hartman Tomáš (72. Zmeškal Stanislav), Ráček Martin, Vokáček Jiří, Krámský Vojtěch, Štemberk Miroslav       (88. Sluka Milan)

Příští soupeř je FK Sedmihorky, hrajeme na domácí půdě v sobotu 31.8.2019 v 17hod.