Třetí porážka v řadě přišla na hřišti Dvora Králové

Mšenským fotbalistům se nevedlo ani v dalším zápase na přírodním hřišti Dvora Králové, který byl nebezpečnější a měl více šancí. O třetí porážce v řadě rozhodl hned v úvodu jediným gólem domácí Karal.

Domácí udeřili hned z první vážnější šance zápasu, naši hráči nedokázali zastavit už ve 4. minutě náběh a centr z naší pravé strany, míč před brankou pak v pádu zakončil přesně do sítě domácí Karal – 1:0. Hráči Dvora Králové byli v úvodní čtvrthodině velmi aktivní a měli i další šance na zvýšení náskoku. Masaříka v jablonecké brance nejdříve vylekali dalekonosným lobem, jablonecký strážce branky dobrým vyběhnutím zmařil i střelu Ujce. Gólové parametry měl i další domácí centr, který naštěstí na malém vápně jeden z domácích hráčů promáchnul.

Po čtvrthodině hry se hra opticky srovnala, náš tým se poprvé k zakončení odhodlal po dvaceti minutách, Just ale v pádu poslal míč z hranice vápna vedle domácí šibenice. Srovnat mohl před poločasovou pauzou ještě Čížek, když vystihl výkop brankáře Vaníčka, jenže ani jedno z jeho dvou zakončení vyrovnání skore nepřineslo.

Také po obrátce měli ke gólu blíže fotbalisté z Dvora Králové, po rohovém kopu zakončoval akrobaticky Kruliš, ale Hušek stačil za překonaným brankářem vykopnout míč z brankové čáry. Jen o dvě minuty později trefil Vitebský břevno mšenské branky! V 72. minutě stejný hráč po standardní situaci hlavou těsně minul jabloneckou svatyni. S gólovou hlavičkou Karala si skokem k tyči poradil výborný Masařík. Deset minut před koncem mohli domácí definitivně pojistit své vedení, špatnou přihrávku Huška na soupeřově polovině domácí vystihli, na Masaříka utíkala hned čtveřice hráčů soupeře, jablonecký gólman ale Křížka vytlačil ze střelecké pozice a dobíhající Kruliš z vyložené pozice přestřelil. Domácí pak v závěru pěti střídáními rozkouskovali hru, rozhodčí nenastavil ani minutu a Jiskra tak vyšla na půdě Dvora Králové po porážce 0:1 naprázdno.

Nelichotivou serii tří porážek v řadě budou mít možnost Justovi svěřenci přerušit v sobotním domácím klání s Admirou Praha. V Břízkách se začíná v tradičním dopoledním čase v sobotu 14. dubna od 10:15 hodin.

TJ Dvůr Králové nad Labem - FK Jiskra MŠENO 1:0 (1:0)

Branka: 4. Karal

Sestava: Masařík –  Hrnčíř, Hušek, Váňa, Mätzelt (61. Hartman) – Just, Koblížek, Rozkovec, Pelta – Krejčík (54. Štemberk), Čížek