Trenér je s podzimem spokojený, trápí ho jen úzký kádr

Trenér je s podzimem spokojený, trápí ho jen úzký kádr

V našem týmu panuje po skončení podzimní divizní sezony spokojenost. Tým obsadil jako nováček divizní skupiny C pěkné třetí místo se ziskem 27 bodů. Hlavní kouč Josef Just by si do jara přál především rozšíření stávajícího úzkého kádru.

Vraťme se ještě k pátečnímu vítěznému utkání v Živanicích, které jste na hřišti velkého favorita vyhráli brankou Kamila Krejčíka.

Byl to pro nás těžký zápas. Živanice jsou hodně kvalitní a soubojový tým. Soupeř hrál celkem solidní utkání, ale my jsme byli v prvním poločase lepší, po změně stran byli zase lepší domácí fotbalisté. Přesto jsme mohli přidat i nějaké další góly.

Na hřišti aktuálního lídra naší divizní skupiny jste nastoupili jakoby bez obav. Soupeře jste se vůbec nezalekli.

Víte, v téhle soutěži se není koho bát. Všichni soupeři jsou stejní a já nejsem takovej trenér, abych jezdil někam bránit. Určitě nejsme z nikoho připos.... . Jedeme hrát fotbal a buď se nám to povede, nebo ne.

Stačili jste závěrečné cenné vítězství i celkově povedený podzim už nějak oslavit?

Kluci měli po zápase rozlučku, tak jsme s nimi chvilku poseděli. Ale já jen chviličku, jsem totiž nastydlí. Mám nějakou chřipku.

Trenér Josef Just

V průběhu podzimu jste vyřkl přání mít po podzimu alespoň 25 bodů. Nakonec jste získali ještě o dva body nad plán.

V tomhle ohledu panuje opravdu spokojenost. Jediné, co mi vadí je, že nás je málo. Máme hodně úzký kádr. Některé zápasy jsme dohrávali jen tak tak. V Živanicích jsme například měli na lavičce jen jednoho zdravého hráče. Byl tam tedy s námi i Tomáš Čížek, ten ale nemohl hrát.  

27 bodů a prozatímní třetí místo v tabulce, to je na nováčka jistě výborná bilance, na kterou musíte být pyšný.

Je to hezké. Jsem celkově až na ten úzký kádr spokojen. Kluci k tréninkům i fotbalu přistupují výborně. Samozřejmě jsme mohli mít i víc bodů. Některé bodíky jsme poztráceli opravdu blbě.

Jaký máte dál program po skončení podzimní sezony?

Týden teď ještě budeme trénovat a pak dostanou kluci volno. Po novém roce se sejdeme opět až 15. ledna. Celou přípravu včetně tréninků i přípravných zápasů už máme naplánovanou.

Předpokládám, že pro úzký kádr budete chtít kádr v zimě ještě rozšířit.

Jojo, sháníme. Oslovili jsme pár hráčů. Dva máme rozdělané, ti by měli přijít. Musíme se rozšiřovat, protože nám ještě odešel Jirka Bém. Chce to minimálně dva lidi přes zimu udělat.     

A muži | 18.11.2017

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Další domácí zápas

FK Jiskra Mšeno

vs.

FK Jablonec
 
středa 16.1.2018
17:30 hod.(UMT Břízky) 
 

Poslední videa