Podzim se vydařil, odpovídají tomu i statistiky

Podzim se vydařil, odpovídají tomu i statistiky

Na skvělém třetím místě přezimují fotbalisté našeho nováčka divizní skupiny C Jiskry Mšeno. Přinášíme Vám detailní statistiky našeho týmu v podzimní části Fortuna divize „C“.

Jablonečtí si během patnácti podzimních kol připsali osm vítězství a pět porážek, přitom jen dvakrát dospěl náš duel do remízového stavu a následných pokutových kopů. V penaltovém rozstřelu jsme jednou uspěli a jednou odešli poraženi. Celkový zisk 27 bodů řadí Jiskru do nejvyšších pater naší divizní skupiny, které jednoznačně vévodí tým Živanic, ty mají na druhé Vysoké Mýto solidní náskok devíti bodů.

Diváci se nejvíce bavili při zápase našeho regionálního konkurenta z Chrastavy, ti sice nastříleli ještě o dvě branky více jak vedoucí Živanice a z gólu se radovali hned 36x, zároveň ale inkasovali 41x, což je nejhorší vizitka ze všech šestnácti divizních účastníků. Mšenští fotbalisté patří jak s 32 vstřelenými góly, tak s 22 inkasovanými brankami mezi nadprůměr soutěže.

Jiskra má zastoupení také na čele střelecké tabulky, tu sice vedou s deseti přesnými zásahy kolínský Janecký a brandýský Folwarczny, jen o branku méně ale zaznamenal jablonecký matador Tomáš Čížek! S pěti góly mu ještě sekundují Kamil Krejčík a Ondřej Rozkovec. Dobrou vizitkou pro naše obranné řady včele s brankářem Janem Masaříkem je šest udržených čistých kont.

Nejtrestanějším hráčem našeho týmu se v podzimní části stal Josef Just, který viděl z rukou rozhodčích hned pět žlutých karet. Naopak žádný hráč Mšena nebyl v patnácti odehraných zápasech vyloučen.

Náš tým si nepočínal jako naprostý nováček ani pohárové soutěži MOL Cup, kde dokázal postoupit přes dva nelehké soupeře. Po Kratonohách se před mšenskými fotbalisty museli sklonit i hráči třetiligových Dobrovic. Stopku našemu týmu vystavil až favorizovaný městský rival z jablonecké Střelnice, kterému se v početní výhodě jednoho hráče povedlo otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch a odvést si z Břízek postup pro ligistu. Přesto to byla pro náš tým zajímavá konfrontace, kterou si v letním počasí nenechalo ujít necelých devět stovek zvědavých zápasů.

Samotnou třešničku na dortu si nechali svěřenci trenéra Josefa Justa na úplný závěr divizní soutěže. V posledním 15. kole totiž dokázali jako jediní porazit suveréna tabulky Živanice, na jejich stadionu vyhráli gólem Krejčíka 1:0 a mohli slavit vítězství i výborně odehranou podzimní část. Na jaře se tak máme opět nač těšit!

A muži | 04.12.2017

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Další domácí zápas

FK Jiskra Mšeno

vs.

FK Náchod

so 17.11.2018 10:15 hod.

tráva Břízky

Poslední videa