Jiskra v přípravě padla s Brandýsem i Vyšehradem

Jiskra v přípravě padla s Brandýsem i Vyšehradem

Další dva přípravné duely v rámci zimní přípravy mají za sebou svěřenci trenéra Jaroslava Vodičky. V obou se jim ale nedařilo podle představ.

Oba zápasy měly sice jiný scénář, v obou se ale našim hráčům nepovedlo skórovat a proto jsme oba zápasy i prohráli.

 

FK Brandýs nad Labem - FK Jiskra Mšeno 1:0 (0:0)

Jiskra Mšeno nejprve podlehla nejtěsnějším možným výsledkem 0:1 diviznímu Brandýsu nad Labem. Na umělé trávě v Heřmanicích měl náš celek sice územní převahu, ale vše troskotalo na neproměňování šancí, především ofenzivních hráčů. To Brandýs byl produktivní, otevřel skore krásnou brankou z dálky a se štěstím pak dovedl utkání i do vítězného konce.

 

FK Jiskra Mšeno – FK Vyšehrad 0:5

Jen o týden později přivítal náš celek na domácí umělé trávě v Břízkách fotbalisty třetiligového Vyšehradu. Pražané v utkání dominovali, jablonecká obrana kupila chyby a skore postupně narůstalo ve prospěch našeho třetiligového soupeře. Jaroslav Vodička byl po zápase hodně nazlobený. „Náš výkon byl doslova tragický. Výsledek ani tak neodpovídá tomu, co jsme dnes předvedli. Prohrát jsme totiž mohli i daleko větším rozdílem. Byl to tragický výkon, hlavně v obranné fázi. Někdy jsme vypadali na hřišti až komicky. Soupeř měl mnohonásobně vyšší kvalitu a my jsme ho skoro neohrozili ani nepotrápili,“ štvalo lodivoda Mšena.

Do začátku ostrých divizních bojů schází měsíc a na Vodičkův výběr čeká ještě dvojice přípravných zápasů s Jičínem a Turnovem.  

A muži | 17.02.2019

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Další domácí zápas

FK Jiskra Mšeno

vs.

FK Turnov
 
sobota 25.5. 2019
10:15 hodin Břízky
 

Poslední videa