Jiskra doma porazila i Letohrad

Jiskra Mšeno dokázala také v druhém domácím utkání naplno bodovat. Proti Letohradu vyválčila výhru 2:1 po gólech Pelty a Čížka.

Jablonečtí nehráli tak dobře jako před týdnem ve Vysokém Mýtě, přesto jejich výkon přinesl body. Skóre se poprvé měnilo po půlhodině hry, během čtyř minut se trefil Pelta a Čížek, jenže další vytvořené příležitosti fotbalisté Jiskry zahazovali jak na běžícím páse.
Hostům z Letohradu se dvacet minut před koncem povedlo z minima šancí skórovat a snížit, přesným střelcem byl Čada. Letohrad vycítili šanci na bod, ale domácí zkušeně dovedli utkání do vítězného konce a trenér Just mohl být nakonec přeci jen spokojen. „Vyhráli jsme, ale výkon to moc dobrý nebyl. Šlo o utrápené vítězství. Hra nebyla tak dobrá, ale výsledek a získané body se počítají,“ zhodnotil vítězství nad Letohradem kouč Mšena.

FK Jiskra Mšeno  - FK Letohrad 2:1 (2:0)

Střelci: 31. Pelta Adam, 35. Čížek Tomáš - 68. Čada Michal

Sestava: Masařík - Helm, Váňa, Bém, Žemba (22. Hrnčíř) - Rozkovec, Krejčík (89.Veselouš), Čížek, Just - Pelta (76. Hartman), Štemberk