Aktuality - A muži

Trenér je s podzimem spokojený, trápí ho jen úzký kádr

V našem týmu panuje po skončení podzimní divizní sezony spokojenost. Tým obsadil jako nováček divizní skupiny C pěkné třetí místo se ziskem 27 bodů. Hlavní kouč Josef Just by si do jara přál především rozšíření stávajícího úzkého kádru.

A muži | 18.11.2017 | Více

Mšeno uštědřilo favorizovaným Živanicím první porážku!

Jablonečtí fotbalisté uzavřeli podzimní část senzačním výsledkem. První porážku v soutěži uštědřili dosud neporaženým a jasně vedoucím Živanicím. Jedinou branku utkání vstřelil Kamil Krejčík.

A muži | 17.11.2017 | Více

Jiskra se rozloučí s kapitánem Jirkou Bémem

V jarní části divizní skupiny C si bude muset náš tým poradit už bez svého dosavadního kapitána Jirky Béma.

A muži | 11.11.2017 | Více

V domácí derniéře výhra 5:0 nad Kratonohy

Podzimní domácí derniéru zvládli naši fotbalisté na výbornou. Kratonohy si z jabloneckých Břízek odvezly pětibrankovou porážku.

Z Pardubic bez bodu

Bez bodu se vrací naši fotbalisté ze sobotního utkání s pardubickým B-týmem. O porážce rozhodl jedinou brankou zápasu dvacet minut před koncem po rohovém kopu domácí Kopřiva.

A muži | 05.11.2017 | Více

Střídající Čížek řídil hattrickem dokonalý obrat s Čáslaví!

Legendární Tomáš Čížek zařídil našemu týmu dokonalý obrat v dalším domácím mistrovském utkání proti Čáslavi. Ta v Jablonci vedla už o dvě branky, v druhém poločase ale domácí šesti brankami utkání otočili!

A muži | 31.10.2017 | Více

Dva body ze hřiště Brandýsa nad Labem

Jablonečtí fotbalisté přivezli dva body ze hřiště Brandýsa nad Labem. Po bezbrankovém průběhu se našim hráčům povedlo uspět v penaltovém rozstřelu.

A muži | 23.10.2017 | Více

První remízový výsledek v divizi s Trutnovem

Ani proti Kolínu se jablonecké Jiskře nepovedlo získat tři domácí body. V normální hrací době utkání skončilo remízou 1:1, hosté poté lépe zvládli pokutové kopy a odvážejí si dva body.

Chybí nám stálá výkonnost, říká trenér Just

Sobotní porážku na vlastním hřišti s Kolínem, jen těžko vstřebával kouč Jiskry Mšeno Josef Just. Jak zatím hodnotí účinkování jabloneckého nováčka v divizi a kde by rád viděl náš tým po podzimu?

A muži | 08.10.2017 | Více

Jiskra nestačila na Kolín po přestřelce 3:5

Bláznivý zápas bez příchutí jakýchkoliv bodů mají za sebou fotbalisté od jablonecké přehrady. V duelu byly k vidění hned dva zajímavé obraty skore, Jiskra Mšeno ale nakonec podlehla Kolínu 3:5.